Vínne mušky – návšteva Lednicko-valtického areálu a degustácia vínka

Pekný deň pani Zalubelová,

v mene celého tímu Jančina architekti by som sa vám chcela poďakovať za pekný deň, ktorý ste nám naplánovali. Všetci si veľmi pochvaľovali a boli nadmieru spokojní. Na ceste domov sme stáli 40min. v zápche kvôli nehode na diaľnici, ale inak sme prišli v poriadku živí, zdraví a príjemne unavení :-). Ešte raz ďakujeme a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu v budúcnosti.

 

AK Jančina

Letný tábor – Sampovia výletníci

Pekný deň pani Zalubelová Lucka,
keďže minulý rok bol pre Alana nezabudnuteľný som strašne rada, že sa nám podarilo rezervovať termín práve u Vás. Chcem sa ešte poďakovať za ochotu uplatnenia zľavy ako zamestnanec VÚB banky.

Aby ste vedeli Alan sa strašne teší na výlety a nevie sa už dočkať … už aby boli prázdniny. 🙂 Verím, že program bude pestrý ako minulý rok a Ja sa budem tešiť na jeho zážitky. 🙂

PS : Akou formou Vás viem odporučiť?

Mama Veronika

Letný tábor Sampovia výletníci

V júli 2016 sa môj syn Daniel zúčastnil detského denného tábora Sampovia výletnici. Program, celková organizácia a prístup Lucie Zalubelovej k deťom bol perfektný. Ja osobne veľmi oceňujem nápad, čo sa týka programu, deti počas 5 dní navštívili farmu, prešli sa opičou dráhou, kúpali sa na kúpalisku, splavili Malý Dunaj… zažili veľa zaujímavého. Synovi najviac utkvela v pamäti Tarzánia v Devínskej Novej Vsi, ale celkove bol nadmieru spokojný. Určite zatiaľ najlepšia voľba tábora na leto.

Ešte raz ďakujem a prajem ešte krásne leto.

Tatko Pavol

Letný tábor Sampovia výletníci

S táborom Výletníci sme boli 100% spokojní tak deti ako aj rodičia. Na deti čakal každý deň nový a veľmi atraktívny program, milí inštruktori a primeraná skupina kamarátov. Z rodičovskej perspektívy oceňujem hlavne výbornú organizačnú stránku, zabezpečenie pitného režimu a v neposlednom rade úžasnú priateľskú atmosféru. Budúci rok ideme znovu :).

Mama Katka

Letný tábor Sampovia výletníci

Z našej strany bola veľká spokojnosť, baby sa vždy tešili na ďalší  nový výlet (aj keď mladšia dcéra vyzerala vždy ráno smutná, tak večer bola vždy veľmi nadšená). Výlety boli zaujímavé a aj keď boli trochu pochybnosti ako deti zvládnu presúvanie v horúčavách, tak nakoniec všetko dobre dopadlo. Super team, organizácia a v neposlednom rade krásne fotky ako spomienka na náš ,,prvý denný tábor.”  Prajem vám veľa ďalších Výletníkov!

Mama Aneta

Letný tábor Sampovia výletníci

Veronika bola veľmi spokojná s táborom. I napriek tomu, že patrili baby k najstarším, aktivity a program ju veľmi zaujal a páčil sa jej. Bolo vidieť spokojnosť detí ako aj to, že si vás naozaj obľúbili.

Ako rodič Vám chcem poďakovať za program, starostlivosť. Bol to naozaj super tábor a týždeň.

Želám veľa úspechov.

Mama Vierka

Letný tábor Sampovia výletníci

Dobry deň … chceli by sme sa poďakovať za skvelý tábor, bolo úžasne, tešíme sa na rok zase :- ).

Mama Monika

Teambuilding – Tímové posolstvo

Pred akciou som nemal žiadne očakávania. Po akcii nemám žiadne zábrany pochváliť dobre namixované úlohy, kde obtiažnosť a námahu striedal spontánny smiech. Ak budú nové disciplíny, tak prídem opäť.

Martin

Teambuilding – Tímové posolstvo

Eventový program bol super, veľa sme sa nasmiali a posunuli svoje hranice. Stal sa z nás silný a súdržný tím a osobne som vďačná, že som toho mohla byť súčasťou. Páčilo sa mi striedanie ľahších a fyzicky náročnejších aktivít a najmä sme spolu mohli komunikovať inak ako v práci, vlastne, na tu sme vôbec nepomysleli. Určite odporúčam!

Veronika

Teambuilding – Lovci pamiatok

Stále som zástancom hesla “V jednote je sila.” V tomto duchu sme sa prihlásili na teambuilding, ktorý určite predčil naše očakávania. Jednotlivé aktivity boli “ušité na mieru” a scelili a stmelili náš kolektív. Prístup lektorky bol profesionálny a aktivity boli veľmi dobre premyslené a zorganizované. Niektoré boli náročnejšie, kde sme boli nútení si navzájom pomôcť, pri ďalších sme sa nasmiali a v tejto uvoľnenej atmosfére sme pokračovali ďalej Smile.

Lucy

Teambuilding – Slováci do toho

Program bol skvele zorganizovaný, ľahšie, veselšie a fyzicky náročnejšie aktivity sa striedali a určite sa pri nich mohli všetci zabaviť. Navyše v spoločnosti príjemných ľudí sa každý výborne zabavil, zasmial, trošku si zašportoval a spoznal svoje hranice a možnosti. Ako bonus výborný guľáš a občerstvenie a nádherné počasie…..

Betka