O nás

Sme eventová agentúra, ktorej hlavným cieľom je pre našich klientov pripraviť silný zážitok. Zosúladenie dlhoročných skúseností s prácou s ľuďmi a event manažmentu prináša zaujímavý program v rôznych oblastiach.

Našim cieľom je osloviť firmy, pretože máme v ponuke zaujímavé teambuildingové programy a rôzne eventy, ktorými sa nám darí ľudí spájať a tým zlepšovať vzťahy na pracovisku.

Chceme osloviť deti, pretože sú náš potenciál a čo do nich vložíme, to im nikto nezoberie, zaslúžia si zážitky. Nikdy nevieme, kedy im na ich ceste životom ukážeme smer.

Tiež sa chceme zamerať na tých, na ktorých sa často zabúda a pritom sa veľa krát máme od nich čo naučiť. Sú to senioriľudia s rôznym postihnutím. Aj oni si zaslúžia časť našej pozornosti.

Našou hlavnou myšlienkou je spájať ľudí. Darí sa nám to aj vďaka workshopom a pobytom pre verejnosť. V našej práci je cítiť láska k prírode, ktorú sa snažíme priblížiť aj naším klientom.

Ako hovorí naše motto: „Máme toľko nápadov ako zrniek maku“, takže vždy vám vieme zážitok „ušiť na mieru“ za zaujímavé a prijateľné ceny. Neváhajte preto vyplniť náš dopytový formulár a radi vám vypracujeme ponuku podľa vašich požiadaviek. Sme agentúra so sídlom v Bratislave, avšak eventy organizujeme kdekoľvek v rámci SR, ČR alebo kdekoľvek v zahraničí.

Zakladáme si na dobrých a korektných vzťahoch, či už k našim klientom, ale aj s našim inštruktorským tímom a našou prednosťou je osobný prístup, o čom sa môžete ľahko presvedčiť.