Sampovia a veľké jarné dobrodružstvo – jarný denný tábor

Sampovia a veľké jarné dobrodružstvoPredstavujeme vám jarný tábor s novým a zaujímavým programom pre deti.

Škola parkour/freerun, čarovný zámok Schlosshof, gazdovská dedinka, najstrašnejšie slovenské strašidlá, malokarpatské tajomstvá … to všetko môžu s nami deti objaviť v rámci denného tábora.

Pre deti máme pripravenú školu parkouru s profesionálnymi trénermi, kde sa deti zoznámia so základnými parkourovými a akrobatickými prvkami. Naučíme sa prekonávať prekážky zábavnou a hravou formou, na čo je akadémia ako stvorená a deti sa môžu dosýta vybehať, vyskákať a poloziť si. Vhodné pre všetky deti. Pri návšteve čarovného Zámku Schlosshof zažijeme opäť niečo nové, pretože zámok má mnoho tajomstiev, ktoré sme ešte nestihli odhaliť. Navštívime najstrašnejšie slovenské strašidlá a zázemie budeme mať v Academia Universum. Tiež nás čaká pútavý príbeh Tisícročnej včely (živé včielky, perníková chalúpka, najväčší labužník medu v zvieracej ríši …), bádanie po malokarpatských záhadách a hľadanie pezinského pokladu. Posledný deň máme naplánovaný výlet do Gazdovskej dedinky Abeland, kde na nás čakajú zvieratká, atrakcie a pečenie chlebíka.

Program:

 1. deň ŠKOLA PARKOURU
 2. deň ČAROVNÝ  ZÁMOK SCHLOSSHOF
 3. deň ŠKOLA PARKOURU
 4. deň MALOKARPATSKÉ TAJOMSTVÁ
 5. deň GAZDOVSKÁ DEDINKA

Tešíme sa, že privítame jar jedným veľkým jarným dobrodružstvom.

 • Kedy:

  5.3.-9.3.2018

 • Zaručujeme:

  Skúsených a kvalifikovaných inštruktorov. Lekcie parkouru v akadémii s profesionálnymi trénermi, zaujímavé a zábavné exkurzie, bohatý program, tvorivé dielne a nové zážitky.
  Desiatu/teplý obed/olovrant/pitný režim.

 • Vek:

  6-12 rokov

 • Miesto stretnutia a odovzdania detí:

  Miesto stretnutia a odovzdania detí: Nová AS (na rohu Alzy a AS – v prípade zlého počasia  vo vnútri stanice).

 • Čas tábora:

  8:00-16:30 hod.

 • Cena:

  Cena: 129 Eur/5 dní
  Zahrnuté v cene: desiata / teplý obed / olovrant /pitný režim/ výlety a program/ doprava MHD + medzimestská / kvalifikovaní inštruktori / celodenná starostlivosť.

  Ak Vás zaujíma čokoľvek ohľadne tábora, neváhajte a napíšte nám na adresu: info@sampaevents.sk. Podrobný program a inštrukcie Vám zašleme po prihlásení dieťaťa na tábor. Stačí si vyplniť našu online prihlášku.